הסרת שיער בלייזר מחירים

הסרת שיער בלייזר היא אחד מהטיפולים הקוסמטיים הנפוצים ביותר וניתן לעבור אותה במגוון רחב של מרפאות ברחבי הארץ. במהלך הסרת השיער בלייזר, קרן הלייזר מחממת את זקיקי השערות באזורים הרצויים ומובילה להרס של המלנין. הרס המלנין מוביל לנשירה של השערה ומוות של השורש שלה, כך ששיער חדש לא יצמח. כאשר מדובר על הסרת שיער בלייזר מחירים יכולים להשתנות בצורה משמעותית על פי הגודל של האזור המטופל, מאפייני העור והשיער שלך ואף המרפאה בה בחרת לעבור את הטיפולים. בכדי למצוא את המחירים ואת הטיפולים הנכונים ביותר עבורך, מומלץ לערוך השוואה בין מספר מרפאות מקצועיות ורק כך להבין בדיוק כמה עולה הסרת שיער בלייזר. במהלך ההשוואה יש לכלול את שיטת הטיפול ואת התוצאות הצפויות עבורך.

איך מקבלים עבור הסרת שיער בלייזר מחירים?

המחירים של הסרת השיער בלייזר משתנים בצורה די משמעותית כאשר בוחנים את שיטות הטיפול השונות. מכיוון והמחיר מושפע גם ממספר הטיפולים והאורך של כל טיפול, המכשור בו המרפאה משתמשת יכול להיות קריטי לעלויות. בנוסף לכך, אנשים בעלי עור כהה או שיער בהיר יזדקקו למספר רב יותר של טיפולים והדבר יכול להתגלם במחיר גבוה יותר. מומלץ מאוד לבדוק את העלויות של הטיפולים בהם יש לך צורך במספר מרפאות. באופן כללי ולפני הנחות, מבצעים וסיוע במימון, העלויות הממוצעות של הסרת השיער בלייזר מהאזורים השונים בגוף הן:

הסרת שיער בלייזר מחירים
הסרת שיער בלייזר מחירים

כמה עולה הסרת שיער בלייזר לנשים?

מחירון לנשים

מחירים ממוצעים

סנטר

680

פס בטן

1050

פס טבור

580

עורף

700

רגליים עם מפשעה

4000

רגליים בלי מפשעה

4100

חצי רגל

2,650

ישבן

1,650

שפם

630

ידיים

2,700

חצי יד

1,700

פנים

1,600

חצי גב

1370

גב כף היד

700

פאות

750

בית שחי

900

מפשעה

940

מפשעה קו ביקיני

900

מפשעה מלאה

1,150

פטמות

680

בצוואר

680

לייזר בכל הגוף

16,000

 
כמה עולה הסרת שיער בלייזר לגברים?

מחירון לגברים

מחירים ממוצעים

בטן

2550

חזה ובטן

4150

חזה

2750

גב + כתפיים

3800

גב מלא (כל הגב)

3100

ידיים מלא מקו כתף ועד כף יד כולל

6050

עורף

850

גבות

1100

פאות

850

אצבעות רגליים או ידיים

670 / 700

באוזן אחת / שתי אוזניים

500 /800

גב תחתון

2000

בלחיים

890

ישבן

1800

הסרת שיער בכל הגוף

17,500

 • מחירים אלו הנם ממוצע של המחירים במרפאות השונות הרלוונטיים למטופל ממוצע, בכדי לקבל מחירים מדויקים יש למלא את הפרטים בטופס ולדבר על הצרכים הספציפיים שלך עם המרפאות השונות.

מבצעים, הנחות והטבות בתחום הסרת שיער בלייזר

הודות לפופולריות הרבה של הסרת שיער בלייזר לצד ההתקדמות הטכנולוגיות אשר אפשרה למרפאות שונות להציע שירותים של הסרת שיער בלייזר, ישנה תחרות רבה בין המרפאות. התחרות הזו הובילה למצב בו ישנם מבצעים רבים אשר מציעות המרפאות השונות לאורך כל השנה. בין אם מדובר באזור שני בחינם או בהנחה על אזור ספציפי, סקר שוק קצר יאפשר לך לאתר את המרפאה המשתלמת ביותר עבורך. בנוסף לכך, קופות החולים השונות מעניקות לחברים בהן אפשרויות לסבסוד וסיוע במימון הסרת השיער בלייזר. חשוב מאוד לבדוק על ההסכמים בהם מחזיקה כל מרפאה עם קופת החולים שלך, לעתים המחירים לאחר הסבסוד יהיו עדיפים על ההנחות שמציעות המרפאות עצמן ולעתים האפשרות האטרקטיבית ביותר לא תכלול את קופת החולים שלך. כבר בשיחת הטלפון יתאפשר לך לברר את כל המידע בנוגע למבצעים שמציעה המרפאה, אפשרויות הסבסוד וקופות החולים איתן היא מחזיקה בהסכמים.

ביצוע השוואת מחירים להסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר היא תהליך אשר העלויות שלו יכולות להגיע לסכומים משמעותיים. בכדי ליהנות מכל היתרונות של ההליך הזה, מומלץ מאוד לבצע השוואת מחירים וסקר שוק כללי לפני בחירה במרפאה ובשיטת הטיפול. השוואת המחירים לא תעזור לך רק לחסוך כסף, היא גם תוודא שבחרת את שיטת הטיפול הנכונה ביותר עבורך לאחר ששמעת על הטיפולים וראית את התוצאות שלהם במרפאות השונות. מומלץ מאוד להכין מספר שאלות חשובות לקראת שיחות הטלפון ופגישות הייעוץ הראשוניות והלא מחייבות בכדי שיהיו לך את הפרטים על מנת לבצע השוואה בין המרפאות השונות.

דברים שיש להשוות בין המרפאות השונות

 • שיטת הטיפול להסרת שיער בלייזר המבוצעת במרפאה והיתרונות שלך עבורך ועבור תכונות העור והשיער שלך.
 • מספר הטיפולים בכדי להגיע לתוצאה הרצויה ומשך הזמן של כל טיפול.
 • המכשיר בו נעשה שימוש וההתאמה שלו אלייך.
 • מבצעים אותם מציעה המרפאה.
 • הסכמים של המרפאה עם קופת החולים שלך ואפשרויות סבסוד.
 • המחיר הסופי של כל ההליך לאחר הורדה של ההנחות והמבצעים המגיעים לך.
 • הגורם אשר מבצע את הטיפולים.
 • הניסיון של המרפאה.
 • אורך הזמן המצופה שהתוצאות יחזיקו (לעתים קרובות יש צורך בתיקונים ובחיזוקים של התוצאה אחת לכמה שנים).

מומלץ מאוד לבקש לראות תמונות לפני ואחרי של אנשים עם שיער ועור הדומים לאלו שלך בכדי לראות את התוצאות הצפויות עבורך.

 

הסרת שיער בלייזר מחירים דרך קופת החולים כללית, מכבי ומאוחדת

ביצוע הסרת שיער בלייזר דרך קופת החולים שלך תהיה, במרבית המקרים, האפשרות הזולה והנוחה ביותר. חשוב מאוד לברר במרפאות השונות ואף בקופת החולים שלך אילו הטבות מגיעות לך כחבר על הסרת שיער בלייזר. חשוב להדגיש כי לא לכל קופת חולים יש הסכמים עם כל המרפאות וכי לכל סוג כרטיס מגיעות הטבות ואפשרויות מימון וסבסוד שונות של הסרת השיער בלייזר.

הסרת שיער בלייזר מחירים כללית מושלם פלטינום

חברי כללית מושלם פלטינום יכולים ליהנות ממגוון רחב של הטבות והנחות במרפאות השונות. המבצעים והתנאים יכולים להשתנות על פי החלטת קופת החולים והמרפאות השונות. באופן כללי, חברי כללית מושלם פלטינום נהנים מסבסוד חלקי של עלויות הסרת השיער בלייזר בכל חלקי הגוף, הנחות אלו נעות בין 20%-60% אחוז מן המחיר המקורי. כבר בשיחת הטלפון יתאפשר לך לקבל מכל מרפאה את המחירים המדויקים לכל אזור לאחר קבלת ההנחה והנחיות כיצד ניתן לממש את ההנחות המגיעות לך כחבר מועדון.

ספקי השירות המספקים הנחות והשתתפות דרך כללית מושלם ופלטינום הם:

 • רשת מרפאות האסתטיקה “פורפורציה”.
 • רשת מרפאות האסתטיקה “קאר לייזר”.
 • מכון “מדיקל סיטי” יוקנעם.
 • 2 סניפי “שלה” בירכא וטירה.

מחירון קופת חולים כללית

אזור בגוף:

מיקום:

מחירון לחברי פלטינום:

אזור הראש,

הפנים והצוואר

פנים

2.800

פאות

1.667

עורף

849

סנטר

1.667

שפם

553

גוף עליון

כתפיים

1.702

גב

3.600

גב עליון

1.965

גב תחתון

2.159

בטן

1.819

בית שחי

609

חזה

1.966

חזה+בטן

2.760

חזה+בטן+בית שחי+כתפיים

6.328

יד מלאה

2.340

זרוע עליון

2.164

אמה תחתונה

1.975

פס בטן

1.031

פס טבור

667

מפשעות

753

פס ישבן

864

גוף תחתון

רגל מלאה

3.600

ירך

2.136

שוק

2.182

כף רגל

708

הסרת שיער בלייזר מחירים מכבי שלי

חברי מכבי שלי זוכים גם הם לסיוע משמעותי בעלויות הסרת השיער בלייזר. מבוטחי מכבי שלי יכולים לקבל בחזרה מקופת החולים עד למחצית מהעלויות של טיפולי הסרת השיער בלייזר. מעבר לכך, ישנם מבצעים והנחות אשר נפתחים עבור חברי מכבי שלי לאורך כל השנה לצד הסכמים עם מרפאות ספציפיות אשר יכולים להפוך את כל הטיפול לזול יותר עבורך. מומלץ מאוד לברר במרפאות השונות האם יש להן הסכמים מיוחדים עם מכבי וכיצד עלייך, בתור חבר מועדון במכבי שלי, לנצל את כל הזכויות שלך ולשלם כמה שפחות עבור הסרת השיער בלייזר. קופת החולים מכבי משתתפת בעלות של עד 50% הנחה מעלות הטיפול ועד לתקרה מצטברת של 2008 ש”ח.

נותני השירות שבהסדר עם מכבי הם:

 • רשת מרפאות “קאר לייזר”.
 • רשת מרפאות “פורפורציה”.
 • רשת מרפאות “נאטורפיל”.
 • רשת מרפאות “אמריקן לייזר”.

הסרת שיער בלייזר מחירים מאוחדת שיא

חברי קופת החולים מאוחדת נהנים מהנחה משמעותית עבור טיפולי הסרת שיער בלייזר. הטבות והשתתפות הקופה מותנת בחברות לתוכנית הביטוח מאוחדת שיאוניתן לממש את ההטבה ברשת מרפאות הסרת שיער נאטורפיל“.

הסרת שיער בלייזר מחירים בהתאמה לצרכים והיכולת שלך

הפופולריות הרבה של הסרת שיער בלייזר והטכנולוגיה המתקדמת בה עושים שימוש הפכו את ההליך לפשוט, מהיר ובעיקר זול. בעזרת אפשרויות סבסוד, מימון ומגוון רחב של הנחות במרפאות השונות, גם לך מתאפשר לעבור הסרת שיער בלייזר בלי לשבור את החסכונות שלך. בכדי לעשות בחירה נבונה, מומלץ מאוד לערוך סקר שוק והשוואת מחירים בין המרפאות השונות. לאחר השארת הפרטים בטופס אנחנו נדאג לקשר בינך לבין המרפאות הרלוונטיות ביותר עבורך כאשר בשיחות הטלפון ובפגישות הייעוץ עצמן יהיה באפשרותך לקבל את כל המידע בנוגע להסרת שיער בלייזר מחירים, משך הטיפולים ופרטים נוספים ולהבין האם הסרת שיער בלייזר היא הדרך הנכונה ביותר עבורך. למידע נוסף ובהרחבה אודות יתרונות וחסרונות, תופעות לוואי וסיכונים ומידע נוסף ומקצועי לחצו על קישור הבא: המדריך המלא!  להמשך התקשרות וקבלת שיחה מצוות האתר שיסייע לכם להחליט וכן להשיג את המחיר המשתלם ביותר עבורכם – השאירו פרטים בטופס באתר.

השירות ללא עלות וללא התחייבות !